Mecz szkoleniowy dla drużyn rozgrywkowych

W sobotę w Korczynie na nowym stadionie Beniaminka odbył się mecz szkoleniowy z udziałem zawodników grup wiodących Szkółki z roczników 2004 i 2005.  Oprócz samej gry trenerzy rozmawiali z zawodnikami o przygotowaniu zawodnika do meczu, współpracy w grupie, radości i pasji jaką niesie futbol, czym jest gra zespołowa i wzajemny szacunek na lini trener- zawodnik – rodzic. Chłopcy są inteligentni i takie rozmowy i spotkania będą naturalne w przyszłości.

Sam mecz miał na celu sprawdzić kilka wariantów gry przed zbliżającymi się spotkaniami ligowymi. W Beniaminku pracujemy nad swoim stylem gry w układzie 8+1 . To chwilę potrwa bo przeskok z małych boisk i gier  po 5, 6, 7 – nie jest wcale taki łatwy jak się komuś wydaje.  Chcemy by każda drużyna Beniaminka grała podobnie i ten styl był widoczny na boisku. Trzeba trochę cierpliwości ale mamy ogromne chęci do działania! Najważniejsze by zawodnicy czerpali radość z gry. Wyniki choć zawsze gramy o zwycięstwo nie będą priorytetem.

Uczestnicy meczu szkoleniowego:

Bramkarze: Skrzęta Szymon, Jastrzębski Szymon, Cecuła Franek

Zawodnicy z pola: Kuba Matłosz, Kuba Krupa, Kacper Zygmunt, Szymon Górka, Mateusz Szafran, Nikodem Maślak,  Kornel Paradysz, Krystian Jarosz, Aleks Gazda, Antoni Kozubal, Winiarski Patryk, Jakubowski Bruno – rocznik 2004 oraz  Mateusz Lenart, Filip Polak, Kamil Beben, Bartek Bęben, Mateusz Kmon, Kuba Kozłowski, Wacht Alan – rocznik 2005

W tym meczu zatrzymywaliśmy akcję i dużo uwag kierowaliśmy zawodnikom, które przydadzą się w najbliższych meczach. Tylko ciężką i systematyczną pracą można dojść do sukcesu. 

Dodaj komentarz