Wygrana w derbach w historycznym meczu

W sobotę 22.08 na stadionie  MOSiR w Krośnie o godzinie 15.00 odbył się historyczny derbowy mecz  w I lidze podkarpackiej. Beniaminek Krosno na inaugurację wygrał z Karpatami MOSiR Krosno.

Beniaminek Profbud 4 Kids Krosno – Karpaty MOSiR Krosno 6:0 (4:0)

Bramki: Krystian Jarosz 4 ( 10, 17, 22, 38), Maciej Gorzynik ( 24), Mateusz Szafran ( 55)

Beniaminek : Szymon Skrzęta – Maciej Gorzynik, Kacper Zygmunt, Szymon Górka – Antoni Kozubal, Mateusz Szafran – Kacper Bolanowski, Patryk Winiarski – Krystian Jarosz oraz Szymon Jastrzębski, Patryk Słowik, Szymon Serwiński, Jakub Czaja, Jakub Krupa. Trener Grzegorz Raus.  Kierownik Marek Bolanowski.

Okiem trenera: Historia pisze różne scenariusze. Dzisiejszy mecz miał swój „smaczek” nie da się ukryć i lekka trema była widoczna. Myślę, że czeka nas sporo pracy. Liczymy na udany sezon i doskonale zdajemy sobie sprawę że liga podkarpacka będzie wymagająca. W sobotnie popołudnie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. W środę czeka nas już kolejne spotkanie z Ekoball Sanok, w którym trudno wskazać faworyta.

Gracz meczu – Krystian Jarosz

Wyniki I kolejki

Karpaty MOSIR Krosno  – Beniaminek Profbud 4 Kids Krosno 0:6

AP Jasło – Polonia Przemyśl 2:0

UKS Szóstka Jasło  – Ekoball Sanok 2:8

GALERIA Z I POŁOWY MECZU – MARCIN PIRGA

II kolejka – 26.08.2015r. (środa) Ekoball Sanok : Beniaminek Krosno, g.13:00 stadion Ekoball w Bykowcach. Wyjazd na mecz Nowa Hala godzina 11.00. Zabieramy stroje , ochraniacze i legitymacje.

LINK DO STRONY POŚWIĘCONEJ ROZGRYWKOM

NASZEJ LIGI PODKARPACKIEJ

I LIGA PODKARPACKA 2004 GRUPA 2

Dodaj komentarz