Antek Kozubal obserwowany przez Lecha Poznań

Kapitan Beniaminka U-12 Antoni Kozubal dostał kolejną szansę pokazania swoich umiejętności  od Mistrza Polski – Lecha Poznań.

Antek uczestniczył w obozie Lecha i zagrał w trzech meczach w barwach „Kolejorza” . W każdym spotkaniu wystąpił w pierwszym składzie. Lech gra w nieco  w innym ustawieniu niż Beniaminek. Nasz zawodnik grał na obronie. Chyba się spodobał – bo od trenera Lecha dostaliśmy sygnały, że ma talent i będzie dalej obserwowany przez zespół Mistrza Polski.

Już wkrótce przeprowadzimy rozmowę z Antkiem jak ocenia to wydarzenie. Ogólnie to dla niego fajne chwile bo miał wtedy urodziny i mógł zobaczyć na żywo mecz ligi europejskiej Lech – Videoton

Takie sytuacje wzmacniają rangę naszej Szkółki Piłkarskiej a dla młodego zawodnika to zawsze przeżycie i doświadczenie do dalszej pracy nad sobą.

Dla wszystkich zawodników trenujących w Beniaminku to motywacja, że  jeśli ma się talent i bardzo ciężko pracuje na treningach jest szansa by mieć możliwość takich wyjazdów a kiedyś zagrać choćby w T-Mobile Ekstraklasa.

Oczywiście pamiętajmy że to są kategorie młodzieżowe i z  doświadczenia wiemy, że nie do końca jest pewne akurat który zawodnik wykorzysta swoje szanse.

Faktem jest że to kolejny wychowanek Beniaminka, który obserwowany jest przez znane klubu w Polsce jak : Legia Warszawa, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków… to zawsze jest miłe i motywuje do działania!

001 - Kopia

 

Dodaj komentarz