Sparingi Beniaminka przed ligą – U-12, U-11

Czwartek pod znakiem meczów kontrolnych drużyn rozgrywkowych. Beniaminek U-11 2005 A zagrał  trójmecz w Dębicy z wymagającymi zespołami – miejscowego DAP-u oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Beniaminek U-12 grupa 2004 A i 2004/05 B sparing wewnętrzny na „Arena Korczyna” .

okiem trenera Rachwała U-11

„Wszystkie 3 ekipy dopiero uczą się gry 8+1 więc nie można wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tych meczów.  Coraz mniej czasu zostało do rozpoczęcia ligi, więc ciesze się, że udało się zorganizować 3- mecz z mocnymi rywalami. Kilku zawodników pokazało, że szybko zaadoptowało się nowych wyzwań oraz roli na boisku. Ze względu na słabszą frekwencję pojechało 2 podopiecznych (Gierlach, Gibała) trenera Marka Adamiaka oraz 2 nowych zawodników – Kmon oraz Patla. Wszyscy zawodnicy wypadli obiecująco i myślę, że mogą dać impuls naszym zawodnikom do rywalizacji, która w piłce jest najważniejsza. 

Beniaminek Biali
Zych – Czekański, Lenart, Gierlach, Michalski – Kmon, Jaślar – K. Bęben, Korzeniowski
Beniaminek Niebiescy
Matthew Jarek – Wacht, Kowalik, Lenart, Miśkowiec – B. Bęben, Zbylut  – Patla, Gibała
okiem trenera Rausa U-12
” Dużo pracy przed nami. W sierpniu na treningach nie ma pełnego składu osobowego.  W dwóch sparingach z AP Jasło i drużyna z Warszawy pod nieobecność kilku zawodników szansę otrzymają kolejni. Podobnie sytuacja ma się z rocznikiem 2004/05 B gdzie warto również się starać. Wyróżniający się zawodnicy z tej grupy będą powoływani na mecze OZPN Liga. Proszę pamiętać o aktualizacji kart zdrowia”

Beniaminek Biali 1-0 DAP Dębica (Michalski)
Beniaminek Niebiescy 1-1 KSZO Ostrowiec Świetokrzyski (Wacht)
Beniaminek Biali 1-0 DAP Dębica (Gierlach)
Beniaminek Niebiescy 0-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

 

Dodaj komentarz