Trener Beniaminka z wizytą na Allianz Arena!

Trener Beniaminka Robert Rachwał miał przyjemność oglądać na stadionie Bayernu Monachium – Allianz Arena – najlepszych piłkarzy Świata podczas turnieju Audi Cup w tym „naszego” Roberta Lewandowskiego.

W sezonie 2015/2016 trener Rachwał będzie spełniał w Beniaminku Profbud 4 Kids bardzo odpowiedzialną funkcję – koordynator d/s szkolenia i rozwoju zawodników. To duża szansa dla naszego ambitnego szkoleniowca, który pracuje z pasją i cały czas mocno się rozwija.  Niesamowite postępy jakie uczynił zespół U-11 to głównie jego zasługa. Do końca roku trener Rachwał razem z innymi trenerami Szkółki będzie uczestniczył w stażach trenerskich w uznanych klubach. Poziom szkolenia w Beniaminku jest doceniany przez fachowców szkolenia dzieci i młodzieży jednak dzięki takim inicjatywom będzie jeszcze lepiej!

Beniaminek Profbud 4 Kids – budujemy emocje sportowe i spełniamy marzenia!

Relacja z Audi Cup
trener Rober Rachwał
„Od dziecka jestem kibicem Realu Madryt. Dzięki Szkółce Piłkarskiej Beniaminek Krosno miałem możliwość poznać pewną osobę, która pomogła mi pojechać na mecze Realu. Pierwszy mój wyjazd był wyjątkowy – 1/8 Finału UEFA Champions League – Gelsenkirchen – mecz Schalke 04 – Real Madryt.  70 tysięcy widzów! Hymn, oprawa, niesamowita atmosfera i wysoki poziom meczu. Ronaldo, Marcelo i Real Madryt wygrał 2-0. To była wyjątkowa przygoda.  W sierpniu wybrałem się na Audi Cup. Real Madryt zmierzył się z Tottenham, wisienką na torcie było spotkania Bayernu Roberta Lewandowskiego z AC Milan. Stadion Bayernu Monachium. 70 tysięcy widzów. Real wygrywa po golach Bale’a oraz Jamesa. W drugim spotkaniu Bayern rozgromił AC Milan 3-0. Na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, który strzelił pięknego gola z woleja. 
Myślę, że to nie była ostatnia wizyta na meczu Realu Madryt. Oglądanie na żywo najlepszych zawodników na świecie to wielka przyjemność. Najlepsi z najlepszych. Miejmy nadzieję, że kiedyś wychowanek Beniaminka będzie miał możliwość zagrać w klubie z europejskiego topu. Myślę, że każdy chłopiec musi wierzyć w siebie. Dopóki piłka w grze wszystko możliwe! 

Dodaj komentarz