Mecz kontrolny U-12 : Beniaminek – Tomasovia

Beniaminek Profbud 4 Kids  2004  –  Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003

Wynik 1:5 (0:1)

35′ Kozubal

Beniaminek : Jastrzębski (30′ Zych) – Winiarski, Cierpiak, Matłosz, Michalski, Czaja(30′ Słowik), Krupa(30′ Maślak), Kozubal, Jarosz. Trener w zastępstwie – Robert Rachwał.

Bardzo pożyteczny sparing. To był bardzo mocny przeciwnik. Drużyna z Tomaszowa jest aktualnym mistrzem woj. lubelskiego w roczniku 2003. Zmierzyliśmy się dzisiaj z bardzo mocną drużyną, silniejsza fizyczną oraz bardziej doświadczoną w grze 8+1. Mimo, że nasza drużyn składała się z chłopców 2004 i 2005(Michalski oraz Zych)
to trzeba powiedzieć, że stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, które niestety nie wykorzystaliśmy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Do przerwy przegrywamy 0-1 i trzeba przyznać, że końcówka pierwszej części należała do nas. Mieliśmy bodaj 3 sytuacje, w których powinniśmy się lepiej zachować. W 35 minucie pięknym strzałem z lewej nogi popisał się Antek Kozubal doprowadzając do remisu! Potem jednak silniejszy fizycznie chłopcy z Tomaszowa bardziej wytrzymali trudy wysokiej temperatury i od 45 minuty do końca meczu dominowała już tylko drużyna z woj. lubelskiego.

NAJWIĘKSZY PLUS MECZU – Patryk Winiarski

– Patryk został wybrany NPM. Jego rajdy były niesamowite. Napędzał akcje ofensywne naszego zespołu. Nie bał się brać ciężaru na swoje barki. Wielokrotnie wyprzedzał rywali oraz wygrywał pojedynki 1 na 1.