Turniej w Arena Sanok – Beniaminek Bambini z pucharem :)

TURNIEJ W ARENIE SANOK – 31 maja

Z okazji Dnia Dziecka Akademia Piłkarska Sanok była organizatorem turnieju, który odbył się w Arena Sanok.  Nasi mali piłkarze spisali się świetnie. Projekt BAMBINI FOOTBALL w Beniaminku się sprawdza :)
Brawo trenerzy pracujący z najmłodszymi adeptami Szkółki Piłkarskiej Beniaminek : Marcin, Paweł, Mateusz, Karol  – SZACUNEK !!!

Relacja trenera Mateusza Knapa – Bambini

W dniu dzisiejszym w Arenie Sanok odbył się Turniej Piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyły w nim dwie reprezentacje zawodników z Beniaminka Krosno. W pierwszej kolejności na boisku zameldowali się najmłodsi piłkarze z grupy Bambini, rocznik 2009 i młodsi. Dla niektórych chłopców był to pierwszy turniej, jednak nie było widać większej tremy – raczej szeroki uśmiech i wielką ochotę do gry. Po krótkiej ceremonii otwarcia rozpoczęły się mecze. Biało-niebiescy podejmowali w pierwszym spotkaniu szkółkę AktivPro Rymanów. Od razu rzucili się do ataku. Przez dziesięć minut praktycznie nie schodzili z połowy przeciwnika co rusz próbując zaskoczyć bramkarza. Wreszcie ta sztuka się udała. Bramki zdobyli kolejno Bartek Wais i Patryk Prajsnar, a mecz zakończył się wynikiem 2-0 ku radości najlepszych kibiców Podkarpacia – rodziców najmniejszych „Beniaminków” :) Już chwilę później chłopcy wrócili na boisko, tym razem podejmując Akademię Piłkarską Sanok. Obraz gry się nie zmienił. Beniaminek z pasją przeprowadzał kolejne ataki, jednak golkiper spisywał się bez zarzutów. Wreszcie niemoc przełamał Filip Szwarc, a drugą bramkę w ostatnich sekundach dorzucił ponownie Patryk Prajsnar, który, jak powiedziałby redaktor Szpakowski, „huknął z dystansu” w samo okienko bramki 😉 Tym akcentem zakończył się udział grupy Bambini, gdzie wszyscy pokazali się z naprawdę dobrej strony. Każdy zawodnik otrzymał złoty medal, a z twarzy chłopców ani na moment nie schodził uśmiech, co było największą nagrodą dla trenerów i rodziców.

Beniaminek Krosno 2-0 AktivPro Rymanów. Strzelcy: Wais, Prajsnar
Beniaminek Krosno 2-0 Akademia Piłkarska Sanok. Strzelcy: Szwarc, Prajsnar.

Skład:

1. Patryk Prajsnar
2. Bartek Wais
3. Szymon Paczosa
4. Igor Wanik
5. Filip Szwerc
6. Szymon Kędzior
7. Filip Wójcik
8. Adaś Nowak
9. Miłosz Makoś
10. Wiktor Moskal
11. Kamil Bolek

Trenerzy: Maculski, Knap

Dodaj komentarz