Beniaminek na turnieju w Kościelcu to juz tradycja.

Beniaminek U-9 miał kolejny raz szansę zagrać w atrakcyjnym turnieju gdzie poziom szkoleniowy stał na bardzo wysokim poziomie.

relacja trenera Rachwała ( zastępstwo za trenera Adamiaka )

Muszę przyznać, że 5 miejsce odzwierciedlało nasza postawę na boisku. Szkoda, ze w ostatniej chwili wypadł, ze składu Antek Aszklar bo w ostatnim czasie był w dobrej dyspozycji. W naszej grze było sporo nerwowości. Chłopcy maja duże umiejętności techniczne, aczkolwiek brakuje zdecydowanie kreatywności, myślenia na boisku bo choć hala w Kościelcu do wielkich nie należy to trzeba powiedzieć ze stworzyliśmy tylko 2,3 akcje w każdym meczu. Mecz trwał aż 15 minut, wiec ten
wynik nie jest najlepszy. Straciliśmy sporo bramek. Podejmowaliśmy złe decyzje na boisku po czym Tymek ciągle był w opałach. Poziom turnieju był bardzo dobry, jednak Beniaminek nie „odpalił”.
Turniej w Kościelcu pod względem organizacji nie różnił się od tego przed roku, czyli po prostu na 5! Nie było nam dane sięgnąć po ten mega ogromny puchar, może za rok ? Od nas bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Gierlach. Przebłysk Kamila Zająca w ostatnim meczu. To był słabszy turniej w naszym wykonaniu. Musimy się poprawić.

Dziękujemy za zaproszenie od organizatorów. Od trzech lat jesteśmy w Kościelcu. Liczymy, że za rok również rocznik 2007 zaprezentuje się kibicom w Małopolsce.

Mecze Beniaminka:

1-4 Dąbrowa Górnicza
0-2 Wisła Kraków
2-2 Progres
1-3 Tarnovia
3-4 AP 21 Kraków

Dodaj komentarz