Turniej Sokołek Cup w Nisku – Zwycięstwo Beniaminka 2005

Turniej Sokołek Cup 2014 w Nisku

Rocznik 2005 – 28.09.2014

Beniaminek Krosno wystawił dwie  drużyny. Pierwsza drużyna Beniaminka wygrała turniej. W finale biało niebiescy pokonali Stal Stalową Wolę. Natomiast drugi team  Beniaminka dzielnie walczył i zajął 7 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Jakub Michalski z Beniaminka, który w Nisku strzelił swoją setną bramkę w Beniaminku.

 

Mecze z udziałem Beniaminka Krosno
Beniaminek II – Ziomki II 2:1 Kamil Bęben 2
Beniaminek II – Sokół Nisko 2:0 Wiktor Jaślar , Alan Wacht
Beniaminek II – Orlik Zaklików 6:0 Kamil Bęben , Wiktor Jaślar , Alan Wacht , Bartek Bęben , Kuba Michalski 2
Beniaminek II – Siarka Tarnobrzeg 3:0 Kamil Bęben , Kuba Michalski 2
Finał Beniaminek II – AP Stalowa Wola 1:0 Kamil Bęben

Beniaminek I – Ziomki I 2:1 Błażej Korzeniowski , Patryk Zbylut
Beniaminek I – Siarka Tarnobrzeg 2:3 Miłosz Miśkowiec , Patryk Zbylut
Beniaminek I – AP Stalowa Wola 1:4 Błażej Korzeniowski
Beniaminek I – Orlik Zaklików 2:1 Błażej Korzeniowski 2
Beniaminek I – Ziomki II 0:2

Beniaminek 2005 w Nisku reprezentowali: : Jastrzębski Szymon ,Cecuła Franek, Lech Karol, Lenart Mateusz, Kluczek Miłosz, Jaślar Wiktor , Michalski Jakub, Kamil Bęben, Korzeniowski Błażej, Zbylut Patryk, Bartek Bęben, Wnęk Szymon, Polak Filip, Miśkowiec Miłosz,  Wacht Alan. Trener Robert Rachwał. Kierownik Dorota Michalska

Okiem trenera:
„Szkoda, że problemy zdrowotne spowodowały że do Niska pojechało tylko 15 chłopaków. Rzadko się zdarza, ze możemy pojechać na turniej w 2 drużyny. To była niepowtarzalna szansa aby każde dziecko mogło zagrać bardzo dużo minut na tle kilku czołowych drużyn z Podkarpacia. Złote medale rozpamiętuje się bardzo długo, jednak już we wtorek kolejny trening i postaram się zareagować, abyśmy znowu mocno pracowali na treningach. Finał ze Stalowa Wolą był wyrównany natomiast to my wypracowaliśmy więcej sytuacji. Mecz rozgrywał się w środkowej strefie boiska. Wygraliśmy zasłużenie dlatego radość była ogromna bo jeszcze nie tak dawno przegraliśmy w Finał Wojewódzkich właśnie ze Stalowa Wola, która dotarła bardzo wysoko w Finałach Ogólnopolskich. Druga drużyna zajęła 7 miejsce aczkolwiek zdobyła tyle samo punktów co 5 i 6 miejsce więc niewiele zabrakło do niespodzianki. Brak chłopaków rezerwowych spowodował, ze przez cały turniej musieliśmy sobie radzić wyjściowym składem. Warto zwrócić uwagę, ze to właśnie ta drużyna stworzyła najpiękniejsza akcje bramkową! Akcje indywidualne „Korzenia” i „Zbylucika „ warte zapamiętania. Każdy trening to dla nas kroczek w kierunku bycia lepszym. Rok 2014 jest przełomowy dla mojej drużyny aczkolwiek na „sodówkę” nie pozwolę. Bierzemy się do solidnej pracy.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz