Beniaminek 2007 w turnieju im. Maksymiliana Kumorkiewicza

Piłkarski Memoriał Dzieci im. Maksymiliana Kumorkiewicza – Rocznik 2007

Beniaminek Krosno już od lat uczestniczy w tym piłkarskim wydarzeniu w Gorlicach. Okazję zagrać w tym ciekawym  turnieju o pięknych tradycjach miało już wiele roczników Szkółki. Dwa lata temu drużyna rocznika 2002 trenera Maculskiego zdobyła nawet I miejsce. Dziękujemy za zaproszenia. Za rok również będziemy chcieli kontynuować tradycję.  Dla Beniaminka 2007 było dużą frajdą uczestniczyć w zawodach. Debiut nowego trenera, ambitna gra , dużo fajnych momentów , kulturalne wsparcie Rodziców. Przy systematycznej pracy będziemy cieszyć się z tej grupy. Jest dużo dzieciaków, więc niech każdy się stara a trener będzie to doceniał przy kolejnych imprezach sportowych.

Pozdrawiamy czołowych zawodników tego rocznika: Miłosza Bolka , Szymona Wójcika  i Kamila Kasprzyckiego   – wracajcie nam szybko do zdrowia chłopaki!!!

Wyniki z udziałem Beniaminka Krosno:

Beniaminek-Wisła Kraków czerwona 1:3 (samobójcza)
Beniaminek – Glinik Gorlice 3:0 (Pawlik, Krzanowski, Zając)
Beniaminek – Dunajec Nowy Sącz 1:3 (Krzanowski)
Beniaminek- Wisła Kraków niebieska 2:4 (Dubiel,Kania)
Beniaminek – Sandecja Nowy Sącz 4:1 (Wilk, Pawlik, Dubiel, Kania)

Okiem trenera Roberta:
Pierwszy poważny turniej na boiskach trawiastych zdecydowanie na plus. Drużyna rocznika 2007 to grupa ambitnych i uśmiechniętych dzieciaków. Wszyscy mamy nadzieje, że wspólna zabawa i praca na treningach pozwoli Nam wszystkim być dumnym z postawy małych Beniaminków w kolejnych turniejach, zawodach i sparingach.
Skład:
1. KASPERKOWICZ JAKUB
2. JUCHA KAROL
3. DUBIEL REMIGIUSZ
4. KRZANOWSKI ANTEK
5. PAWLIK JAKUB
6. WĘGRZYN WIKTOR
7. ZAJĄC OSKAR
8. KANIA FRANCISZEK
9. WILK MARCEL
10. BRYDA OLIWIER
11. BOROWSKI JAKUB

TRENER GLEŃ ROBERT

Dodaj komentarz