Beniaminek Camp – 5 dzień

Myślę, że galeria autorstwa naszego sympatycznego fotografa młodego pokolenia Marcina Pirgi odda w dużej mierze jak fajnie spędziliśmy ten dzień – już piąty na Beniaminek Camp 2014.

GALERIA Z SUPER PIĄTKU – 5 dzień Beniaminek Camp 2014 KLIKNIJ!

Dzisiaj budził dzieci trener Paweł.  Jajecznica i płatki na śniadanie dodały chłopakom energii . Już o 9.00 siedzieliśmy w autokarze i busie firmy MIŚ.  Czekała nas wycieczka na basen do Brzozowa i Rymanowa Zdroju.  Na drogę zabraliśmy jeszcze ciepłe bułeczki z Piekarni Pernal . Dziękujemy Panie Dominiku.

Kąpieli wodnych było bez liku. Do tego zjeżdżalnia, siatkówka plażowa, pyszne gofry, lody czy inne smakołyki i atrakcje.  Chłopaki szczęśliwi.  Było bezpiecznie i radośnie.

W Rymanowie Zdroju spacerowaliśmy i wdychaliśmy czyste powietrze. Odwiedziliśmy pijalnie wód mineralnych.  Chłopcy pili wodę, choć smak nie do końca im się podobał. Jak dowiedzieli się, że Celestyna , Klaudia i Tytus poprawiają odpowiednio :  kondycję, szybkość i strzały to nawet im smakowało 😆

Następnie otrzymaliśmy zaproszenie na wspaniały deser do Kawiarni Pikolo. Dziękujemy Pani Małgorzacie i Panu Rafałowi Zającom  ( rodzice Kamila, uczestnika Beniaminek Camp ) . Chłopcy byli zachwyceni , tak samo jak kadra trenerska.

Dwa mecze Mundialu cieszyły się sporym zainteresowaniem . Pisząc ten tekst właśnie kończy się spotkanie Brazylii, która pokonała rewelację turnieju – Kolumbię.  W pierwszym meczu Niemcy pokonały Francję. Uatrakcyjniliśmy oglądanie meczu malując naszych małych piłkarzy w barwy tych krajów.  W między czasie gry świetlicowe jak tenis stołowy i piłkarzyki cały czas w grze.  Po 20.00 na terenie  Ośrodka trenerzy przygotowali  gry i zabawy ruchowe. Krótki apel na koniec dnia.  Część zawodników oglądała pierwszą połowę wieczornego meczu, ale większość to już kilka minut po 22 smacznie spała.  To był super piątek 😆

PS. Zapraszamy w niedzielę Rodziców na mecz z Dziećmi . Zagramy na Orliku w godzinach 11.30-13.00. Po meczu grill i odbiór obozowiczów. W sobotę wieczorem podsumujemy Beniaminek Camp 2014 w swoim gronie. Ale ten czas leci. Jutro wracamy do futbolu. Po śniadaniu mecze towarzyskie z kolegami z Krakowa .

Dzisiaj w Rymanowie Zdroju na deptaku odśpiewaliśmy gromkie sto lat dla Kacpra Kwolka, który obchodził swoje ósme urodziny 😀

Dodaj komentarz