Beniaminek Camp – 4 dzień

Czwarty dzień obozu przypadł na…czwartek.  Mówi się, że w tym dniu,  nawiązując do Mundialu drużyny przechodzą mały kryzys.  Chłopaki na Beniaminek Camp chyba o tym nie słyszeli bo rozkręcają się cały czas, a ile oni mają sił 😆

4 dzień w obiektywie  – KLIKNIJ!

Rozruch na auli gdzie tańczyliśmy w rytmach muzyki dyskotekowej i każdy szybko się obudził. Na śniadanie parówki, które dzieci „spałaszowały” błyskawicznie.

Pierwsze zajęcia to mecze turnieju Mistrzostw Świata w wykonaniu piłkarzy z obozu.  Argentyna i Belgia prezentowały najlepszy futbol, czy tak będzie również w Brazylii? Piękne gole, parady bramkarzy i efektowne akcje – brawo! Grupy młodsze rozgrywały swoje mecze na Orliku a starsze na Iwonce… a na obiad było pyszne spaghetti .

Pogoda jest idealna. Na ciszy popadało i oczyściło powietrze, Zajęcia w takich warunkach to przyjemność.  Dzisiaj rano i popołudniu na treningach większość chłopców mogła pokazać swoje umiejętności w konkurencjach techniki piłkarskiej, wyniki w załączniku.  Kilku chłopaków pokazało wielki potencjał, ale każdy się mógł sprawdzić, na luzie, zabawa.

Na drugim treningu dominowały elementy strzeleckie.  Trenerzy przygotowali zestawy ćwiczeń, które bardzo spodobały się podopiecznym.  Nastąpiła zamiana . Teraz młodsi trenowali na Iwonce a starsi na Orliku.  Grupa młodsza zagrała na koniec mecz z trenerami , a w wyścigu przełajowym zwyciężył Franek przed Szymkiem i Jakubem.

Dobra kolacja, sprawdzanie czystości w pokojach, a po 20.00 kilka atrakcji do wyboru. Dyskoteka i karaoke na auli i gry świetlicowe jak piłkarzyki i tenis stołowy.  Odwiedził nas Dawid Gembicz  i przywiózł spory worek cukierków. Jeden z podopiecznych zadał pytanie, czy może iść  do bankomatu  😉 okazało się, że chodzi o automat z napojami, który przywieźli dzisiaj do ośrodka.  Przed 22.00 apel podsumowujący kolejny udany dzień. O godzinie 21.37 soje pięć minut miał popularny „Oli” Bryda, któremu wypadł ząb i nie potrzebował do tego nitki od trenera Marka 😀 . Gratulujemy temu sympatycznemu zawodnikowi. Teraz wszyscy smacznie śpią. Jutro pobudka i śniadanie wcześniej. Już o 9.00 jedziemy na  wycieczkę na basen  do Brzozowa i spacer do Rymanowa Zdroju.  Wieczorne mecze Mundialu również zapowiadają się ekscytująco!

Mini turnieje na I treningu – strzelcy goli:

Grupy młodsze:

5- Dubiel Remek , Oskar Zając, 3 – Filip Pawlik, Franek Kania, Kamil Kasprzycki, Węgrzyniak Nikodem, Czaplarski Patryk,  2 – Janik Michał, Sobiborowicz Kacper, Kościelniak Jakub., Łojek Janek, Balon Bartek, Zając Kamil, Borowski Karol, Krawiec Antek, Urbanik Franek, Gierlach Szymon,  1 – Oliwier Bryda, Trzaskoś Oskar

Grupy starsze:

4- Serwiński Szymon 3 – Polak Filip, 2 – Kozubal Antek, Gurdak Jan, Jasiewicz Franek, Zbyradowski Kacper 1 – Płudowski Oskar, Jarosz Krystian, Dobek Mateusz, Zajdel Maks, Guzik Oskar, Trybus Franek, Wilk Arek, Kierkało Mateusz,

Bieg przełajowy dla grupy młodszej:

1. Franek Kania

2. Szymek Gierlach

3. Jakub Kościelniak

4. Karol Borowski

5. Miłosz Fiuk

6. Franek Urbanik

Konkursy piłkarskie – strzały na celność i nie tylko  KLIKNIJ!

Dodaj komentarz