Beniaminek Camp 2014 – 3 dzień

Środa to jeden z ulubionych dni piłkarzy i tak też było w Iwoniczu na obozie.  Liga!

Dzisiejszy rozruch przeprowadziliśmy razem z trenerem Pawłem w Parku. Od razu lepsze samopoczucie na cały dzień. Na śniadanie pyszne płatki, które robiły furorę wśród małych piłkarzy.  Czekaliśmy z niecierpliwością na mecze towarzyskie z drużynami z Krakowa.  Jak się okazało organizacja sparingów była strzałem w dziesiątkę.  Choć koledzy z Garbarni i szkółki  „RZAK” – Rozrywka Zabawa Aktywność Krajoznawstwo byli trochę starsi to biało niebiescy dali sobie radę i mecze były bardzo pożyteczne. Od 10.30 do 13.00 boisko Iwonki tętniło życiem. W sobotę powtórka!

Na obiad schabowy i pyszny deser.  Kilku chłopców tak szczęśliwych jakby strzeliło hattricka :) Kiedy trenerom wydaje się , że może chłopcy będą chcieli odpuścić drugi trening  okazuje się, że odwrotnie, już na ciszy chłopaki pytają kiedy zajęcia! Tym samym o 16.00 meldujemy się na Orliku i obiektach Zespołu Szkół.  Grupa trenera Roberta za cel postawiła sobie szybkość i koordynację. Trener Paweł razem z podopiecznymi doskonalą strzały po prostych passingach.  Rocznik 2006 trenera Marka nastawił się na doskonalenie przyjęć i zwodów. Najmłodsi pod okiem trenera Marcina rozwijają zdolności koordynacyjne i dokazują w małych grach.

Przed kolacją dzieciaki wydają pieniążki w sklepie.  Po posiłku, konkursy…czystości ( sprawdzamy jak to wygląda w pokojach, jest nieźle, ale zawsze może być lepiej ) oraz długo oczekiwany konkurs piosenki o Beniaminku. Ogólnie impreza na auli zasługuje na uznanie. Zaprezentowaliśmy obozowiczom fotogalerię Marcina. Było dużo uśmiechu. Potańczyliśmy w rytm najnowszych przebojów a prym wiedli najmłodsi a już na końcu to cała grupa szalała jak się patrzy.  Konkurs stał na wysokim poziomie. Były wierszyki i piosenki. Pierwsze miejsce dla Mikołaja i Karola, ale brawa dla całej drużyny.

Tak o 22.00 już wszyscy byli w pokojach przygotowani do spania. Dzisiaj nie było meczów, więc zadania jasno podzielone.  Radzimy sobie chyba nieźle.  Mówią, że na Mundialu  czwarty dzień jest kryzysowy,  zobaczymy bo to jutro.  O  23.00 kiedy zrobiłem obchód, wszyscy smacznie spali! Jednak są nasze chłopaki troszkę zmęczone. Przecież od poniedziałku samych zajęć na boiskach było ponad 12 godzin.

GALERIA MARCIN PIRGA – III DZIEŃ – KLIKNIJ!!!!

 Dziękujemy Panu Kierownikowi Ośrodka  że tak o nas dba :-)

PS. Jutro plan dnia uzależniamy od pogody. Decyzje po śniadaniu. W piątej organizujemy wycieczkę na basen do Brzozowa i spacer do Rymanowa Zdroju. Wracamy na mecz Francja – Niemcy. W niedzielę na Orliku w godzinach 11.30-13.00 odbędzie się mecz Rodzice – Dzieci. Zapraszamy !. Po meczu  wspólny grill. Jeśli chcą Państwo w czymś pomóc to można upiec mały placek to będzie pysznie. Do godziny 15.00 można odbierać pociechy.

 

BENIAMINEK 2003/2005 : GARBARNIA KRAKÓW 2002/2003  4: 11

Bramki: Kozubal Antek 2, Bęben Kamil 2

BENIAMINEK 2006/2007 : Szkółka „RZAK” KRAKÓW 2004/2005 10:10

Bramki: Czaplarski  Patryk 2, Gierlach Szymek 2 Moriak Mikołaj, Węgrzyniak Nikodem, Borowski Karol, Krawiec Antek, Cyrkiel Dawid, Kasprzycki Kamil.

Konkurs piosenki o Beniaminku:

I miejsce – Mikołaj Gębala, Karol Borowski

II miejsce: Jakubowski Bruno, Matłosz Jakub

III miejsce: Kierkało Mateusz, Węgrzyn Mikołaj, Zajdel Maksymilian oraz Guzik Oskar, Bajorski Patryk

Dodaj komentarz