Beniaminek Camp 2014 – 1 dzień

Co to był za dzień.  Jest już prawie 2.00 w nocy, proszę więc wybaczyć jak pojawią się małe błędy. Więc w skrócie wyglądało to tak . O 10.00 rano w ośrodku byli już wszyscy uczestnicy Beniaminek Camp 2014. Pogoda miała nie sprzyjać, więc zamiast apelu , szybko wybraliśmy się na boiska gdzie rozegraliśmy turnieje na otwarcie obozu. Jak się okazało aura była dobra, prognozy się nie sprawdziły. Przez trzy godziny mali piłkarze oddawali się swojej pasji.  Starsza grupa razem z trenerami Pawłem i Robertem rozegrała swoje mecze na stadionie miejscowej Iwonki. Młodsze grupy pod kierunkiem trenerów Marka i Marcina na Orliku przy ZS Rolniczych. Tak czy inaczej obiekty są bardzo blisko ośrodka. Dużo goli, radość, zabawa i pokazanie swoich umiejętności przez chłopców z Krosna i nie tylko. Gościmy zawodników Siarki Tarnobrzeg a także młodzież z Przemyśla, Lublina, a nawet z USA.

Pyszny obiadek, troszkę odpoczynku, deszczu nie ma, więc  o 16.00 drugi trening. Tym razem podzieliliśmy się na cztery grupy szkoleniowe. Podopieczni trenera Roberta i Pawła  doskonalą elementy techniki metodą Coervera.  Grupa trenera Marcina wykorzystuje bramki Nivea i brawurowe akcje 1:1 robią wrażenie na miejscowych …dziewczynach. Trener Marek na Orliku ze swoją grupą tworzy bardzo wysoki poziom zajęć. Tak trzymać dzieci i trenerzy.

Szybki prysznic i spotykamy się wszyscy na auli gdzie odgrywają już Marsyliankę i hymn Nigerii. Większość obozowiczów kibicuje Francji i właśnie Tricolores zwyciężają w 1/8 Mundialu. W przerwie spotkania idziemy na kolację. Chłopaki  wybiegali się dzisiaj więc apetyt duży. Na stołówce trzymamy kulturę. Brawo. Starsi pomagają młodszym co cieszy.  

O 20.00 godzinny apel gdzie omawiamy zasady bezpieczeństwa  i wszystkie zagadnienia dotyczące pobytu na Beniaminek Camp. Atmosfera jest dobra. Każdy uczestnik otrzymuje czapeczkę.  Integracja grupy na dobrym poziomie.

Pierwsza polowa meczu Algieria – Niemcy dla wytrwałych , za bardzo dobre zachowanie podczas pierwszego dnia. Młodsi piłkarze szybko zasnęli.

Ten bardzo ambitny i fajny dzień popsuły nam trochę dwie kontuzje w czasie gry. Maciek lekko skręcił nogę, a Bruno doznał urazu ręki , broniąc strzał kolegi z grupy. Szybko reagujemy. Dzięki naszemu przyjacielowi z krośnieńskiego szpitala ( Michał Skrzypczyk – dziękujemy) chłopcy mają fachową opiekę , diagnozę. Kontakt z rodzicami jest szybki i myślę, że tak trzeba. Będzie dobrze. Damy radę.

PS.  Deszcz zaczął padać po naszym pełnym w wrażenia sportowe dniu. Jutro nawet jak aura będzie gorsza pójdziemy na halę. Zapowiada się natomiast piłkarska środa w Iwoniczu. Każda grupa zagra mecze towarzyskie z rówieśnikami z Krakowa. Jutro dwa mecze 1/8 Mundialu i pewnie kilka atrakcji, które rano obmyślimy. A rano dzieci budzi trener Marcin i przeprowadza rozruch. Sam zgłosił się na ochotnika.

Zdjęcia z pierwszych godzin obozu autorstwa Pana Huberta Guzika – Tato Oskara 😉 KLIKNIJ!!!

oraz na Facebooku  KLIKNIJ!

Turniej na otwarcie Beniaminek Camp

Grupy starsze: rocznik 2003-2005

Brazylia – Francja 2:1 Dobek, Jarosz – Kierkało

Polska – Holandia 1:2 Stachurski – Serwiński, Pudowski

Brazylia – Polska 2:0 Kamil Bęben 2

Francja – Holandia 0:2 Polak, Serwiński

Brazylia – Holandia 2:0 Bajorski, Jarosz

Polska – Francja 0:1 Gurdak

Brazylia- Francja 3:0  Malik K, Dobek 2

Polska – Holandia 0:0

Brazylia – Polska 1:3 K Bęben – Trybus, Stachurski, Wacht

Francja – Holandia 1:4 Zajdel – Serwiński 2, B Bęben 2

Brazylia – Holandia 2:0 Jarosz, K Bęben

Polska – Francja 1:0 Zbyradowski

Gracz turnieju: Bartłomiej Bęben

Tabela:

1.       Brazylia 15pkt

2.       Holandia 10 pkt

3.       Polska 7 pkt

4.       Francja 3 pkt

Turniej na otwarcie Beniaminek Camp

Grupy młodsze: rocznik 2006-2007

1.       Zieloni 19 pkt.  Moriak, Krawiec , trener Adamiak, Kasprzycki, Borowski

2.       Biali 15 pkt. Kubacki, Fiuk, Trzaskoś Cyrkiel, Zając K, Kania

3.       Pomarańcze 9 pkt. Bryda, Gierlach, Urbanik, Kościelniak, Dubiel

4.       Niebiescy 8 pkt. Węgrzyniak, Sobiborowicz, Zając O, Janik, trener Maculski

5.       Żółci 7pkt. Kwolek, Czaplarski, Gębala, Łojek, Pawlik

Strzelcy goli:

Patryk Czaplarski 6

Mikołaj Moriak 5

Kamil Zając 5

Dawid Cyrkiel 5

Franek Urbanik 4

Franek Kania 4

Nikodem Węgrzyniak 3

Michał Janik 3

Karol Borowski 3

Szymon Gierlach 3

Filip Pawlik 3

Antek Krawiec 3

Kamil Kasprzycki 2

Miłosz Fiuk 2

Oliwier Bryda 2

Kacper Kwolek 2

Oskar Zając 2

Kacper Sobiborowicz 1

Tr.  Marek Adamiak 1

Jan Łojek 1

pozdrawiam Grzegorz Raus 😉

Dodaj komentarz