Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu. Zwycięstwo Escoli Barcelona. Kolejna przygoda Beniaminka!

To był turniej!  Emocje do samego końca, najwyższy poziom sportowy, wspaniali kibice i absolutna polska czołówka rocznika 2004. Gratulujemy zwycięscy turnieju czyli ekipie Varsovia Escola Barcelona,która przysłowiowym rzutem na taśmę pokonała świetnie  grającą Arkę Gdynia.

Beniaminek 2004 „Waleczne Serca”  dał  z siebie wszystko. Poziom był wysoki. Graliśmy ze zmiennym szczęściem.  Na takie turnieje się czeka. Z przyjemnością patrzyło się na akcje małych piłkarzy. Beniaminek nie awansował do fazy finałowej, chłopcy zagrali w sobotę i niedzielę aż 14 spotkań, które będą doskonałym materiałem szkoleniowym.

W sobotę miałem jako koordynator przyjemność rozmawiać z wieloma ciekawymi osobami, przyglądnąć się poczynaniom wielu zespołów. Nawiązaliśmy kolejne bardzo ciekawe kontakty z drużynami  z Polski i zagranicy, które przydadzą się już niedługo.

BENIAMINEK KROSNO  ZDOBYŁ ZŁOTY MEDAL W KIBICOWANIU PRZYZNANY PRZEZ ORGANIZATORA TURNIEJU! TO CO POKAZALI NASI KIBICE BYŁO CZYMŚ WSPANIAŁYM. TAKIEGO DOPINGU NIE MIAŁ NIKT.  SZACUNEK!

TURNIEJ SOKOLIKA U-10 STARY SĄCZ 06-08.06.2014

Strona turnieju:KLIKNIJ!

 Galeria autorstwa Marcina Pirgi

PIERWSZY DZIEŃ!

DRUGI DZIEŃ!

Mecze Beniaminka w sobotę:

Beniaminek – Cesko-Slovenska FA Malacky 0:2

Beniaminek – Korona Kielce 1:2 Zygmunt

Beniaminek – Sandecja Nowy Sącz 4:1 Szafran, Malinowski, Słowik, Kozubal

Beniaminek – Banik Ostrawa 0:4

Beniaminek – Odessa ( Ukraina) 2:1 Górka, Zygmunt

Beniaminek – Śląsk Wrocław 5:1 Słowik 2, Kozubal, Serwiński, Szafran

Beniaminek – Jagiellonia Białystok 0:2

Beniaminek – Slovan Bratysława 1:1 Górka

Beniaminek – Legia Warszawa 1:4 Kozubal

Mecze Beniaminka w niedzielę:

Beniaminek – Sokoliki Stary Sącz 7:1 Serwiński 2, Cierpiak, Szafran, Kozubal, Górka, Malinowski.

Beniaminek – ŁKS Łódz 0:3

Beniaminek – MFK Vranov ( Słowacja) 2:5

Beniaminek – Zagłębie Sosnowiec 3:0 Górka 2, Kozubal

Beniaminek – Dunajec Nowy Sącz 2:3 Szafran 2

Wszystkie występy Beniaminka:

5 wygranych, 1 remis, 8 przegranych, punkty 16 , bramki: 28-30

relacja trenera Glenia:

Turniej Sokolika był niewątpliwie dużym wydarzeniem dla całej Rodziny Beniaminka. Możliwość rywalizacji z tak znamienitymi drużynami była nagrodą dla wszystkich Nas – zawodników, trenerów i kibiców. Przed zawodami wielu zadawało sobie pytanie – czy udźwigniemy oczekiwania swoje i osób nas wspierających. W zawodach rozegraliśmy 14 spotkań(226 minut !!!)  zdobywając łącznie 16 punktów, udało nam się strzelić 28 goli. Możemy gdybać co by było gdyby wszyscy zawodnicy byli w pełni zdrowi, jednak tu i teraz grała ta a nie inna 12 i to ona dała z siebie wszystko co mogła dać w obecnej sytuacji. Analizując poszczególne spotkania narzuca się jeden podstawowy mankament w naszych poczynaniach boiskowych. W większości spotkań przez pierwsze 3-5 minut potrafiliśmy zdominować rywala, mieliśmy mnóstwo okazji do strzelenia bramek i niestety wykorzystywaliśmy tylko nieliczne. W kilku meczach to my otwieraliśmy wynik pięknymi bramkami, mieliśmy następne okazje, a później oddawaliśmy pole rywalowi, który niejednokrotnie zdobywał gole po naszych kardynalnych błędach. Paradoksalnie lepsze spotkania rozgrywaliśmy z mocnymi przeciwnikami, natomiast ze „średniakami” kompletnie brakowało nam pomysłu na grę. Niefrasobliwość w dwóch  w pierwszych meczach Turnieju pozbawiła Nas cennych punktów, które w końcowym rozrachunku powinny dać awans do fazy finałowej. Przed Nami kolejne turnieje i zawody, doświadczenia z dobyte w rywalizacji z tak wymagającymi rywalami na pewno pomogą poprawić naszą grę i jeszcze nie raz będziemy dumni z naszych małych piłkarzy, którzy w Starym Sączu pokazali charakter i zostawili mnóstwo zdrowia na boisku. Duże brawa należą się całej ekipie –  ze znakomitymi kibicami włącznie.

SKŁAD BENIAMINKA

BOLANOWSKI KACPER, CIERPIAK OSKAR, GÓRKA SZYMON, JAROSZ KRYSTIAN, JASTRZĘBSKI SZYMON, KOZUBAL ANTONI, MALINOWSKI WOJCIECH, SERWIŃSKI SZYMON, SKRZĘTA SZYMON, SŁOWIK PATRYK, SZAFRAN MATEUSZ, ZYGMUNT KACPER. TRENER ROBERT GLEŃ. POMOCNICY: RAFAŁ LICHOŃ, MARCIN PIRGA.

Sponsorami wyjazdu byli:

Profbud sp. z o. o. – dziękujemy :-)

Firma Przewozowa MIŚ Robert Wielgos – dziękujemy :-)

RAZEM BUDUJEMY EMOCJE SPORTOWE 😉

 

Dodaj komentarz