Relacja z turniejów z okazji Dnia Dziecka – Uśmiech , zabawa, zielona murawa

RELACJA Z MINI TURNIEJÓW: „Uśmiech, Zabawa, Zielona Murawa” z udziałem wszystkich małych piłkarzy Beniaminka Krosno z okazji „Dnia Dziecka”

W poniedziałek i wtorek na zajęciach w Beniaminku trenerzy przeprowadzili mini turnieje, w których uczestniczyli wszyscy adepci Szkółki Piłkarskiej. W poniedziałek na hali zagrali najmłodsi, a nagrody, które przygotowaliśmy podpisał piłkarz FC Koeln Sławomir Peszko. We wtorek pogoda dopisała. Na Orliku jedna grupa grała mecze towarzyskie wykorzystując stroje i drużyny z Deichmanna. Polska, Włochy, USA i Francja w kategorii U-9 stworzyły ciekawe widowisko. Na boisku MOSiR w konwencji Ligi Mistrzów zagrały kolejne grupy Beniaminka. Na deser rocznik 2004 A zagrał turniej mieszany gdzie kraje rywalizowały z klubami.

Dla dzieci najważniejsza była gra i dobra zabawa. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowy dyplom i słodkości. Dziękujemy również firmie PGSystem za przygotowanie smakołyków dla najmłodszych dzieci – Bambini. Trenerzy Beniaminka również spisali się na medal.

Relacja trenera Tomkiewicza – rocznik 2003/04 B i 2005/06 B

W ramach „Dnia dziecka” we wtorek na naturalnej nawierzchni, rozegrano mecze których głównym hasłem było „Uśmiech, zabawa, zielona murawa” Roczniki 2005 / 2006 dokonały wyboru drużyn klubowych i tak mieliśmy zaszczyt gościć drużyny z Borusii Dortmund, Barcelony, Realu Madryt i Chelsea Londyn. W meczach inauguracyjnych, które rozgrywane były równolegle zagrały BVB z Barceloną, dobrą skutecznością popisał się Lewandowski, prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa 3:1 w drugim meczu bo zaciekłej walce mecz zakończył się wynikiem 3:3. Kolejna potyczka Realu z Borussia zakończyło się zwycięstwem 3:2 przyjezdnych. Chelsea zwyciężyło na Stanford Bridge 3:0 Barcelona, w 3 kolejce Chelsea podejmowało Borussie  i zwyciężyło z nią 4:0, w drugim meczu derbach Europy Real zwyciężył z Katalończykami 3:1 . Po podliczeniu punktów wyłoniliśmy finalistów i zespoły które zagrały o 3 miejsce. Do walki o medale zawodnicy wyszli na boisko z dużą motywacją, wsparciem kibiców i profesjonalną obsadą sędziowską. W meczu o 3 miejsce ponownie zmierzyły się drużyny hiszpańskie, Real potwierdził że wiedzie prym w Hiszpanii i tym razem pokonał Barcelonę 4:0, finalistami zostały  Chelsea i Borussia, ponownie doszło do pojedynku między nimi i znów  lepsza okazała się Londyńska Chelsea, tym razem  pokonała rywali 5:0. Najlepszym strzelcem Londyńskiej drużyny został Samuel Eto ( Dawid Cyrkiel) strzelec 7 bramek.

W roczniku 2003/ 2004 rozegrano mini finał nadchodzących mistrzostw świata, reprezentacjami które się zakwalifikowały zostali nasi południowi sąsiedzi z Czech, nieco dalsi Włosi, trójkolorowi Francuzi oraz gospodarze turnieju Brazylii. W meczu inauguracyjnym rozgrywanym na „Marakanie” Brazylia zwyciężyła Francuzów 5:3, kolejna potyczka Włochów z Czechami zakończyła się identycznym wynikiem na korzyść . Gospodarze kolejno podejmowali Włochów i wynikiem nieco hokejowym zakończył się mecz 6:6, następnie Trójkolorowi zwyciężyli „Pepików”  6:1 , w meczu Francuzów z Włochami ponownie trójkolorowi pokazali że są solidną drużyną wbijając rywalom 4 bramki nie tracąc przy tym nic. Czesi chcieli wysoko postawić gospodarzom  poprzeczkę i szło im to bardzo dobrze, lecz niestety ulegli w tym dniu nieco lepszemu rywalowi 4:5. W meczach o 3 miejsce przy wsparciu kibiców, licznych fanach oraz oprawie Włosi poczuli się bardziej zmotywowani i rozgromili wysoko bo 19:3 Czechów, którzy dzielnie walczyli, lecz chyba w nadmiarze spotkań opadli z sił. W meczu o złoto gospodarze podejmowali Francuzów i nie okazali się gościnni zwyciężając w zaciętym pojedynku 5:4.  Po zakończonym turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz coś na osłodę J. Ogromne brawa należą się każdej drużynie, reprezentacji, która ambitnie reprezentowała barwy klubowe oraz przynależność narodową. Czekamy na kolejne miniturnieje, miejmy nadzieje że okażą się równie ciekawe i pełne emocji.

Turniej przygotowali i sędziowali: Jakub Kozner i Paweł Tomkiewicz

Relacja Trenera Rausa ( 2007/08 A i 2007-2009 B)

W  Hali SP nr 5 w poniedziałek było wesoło. Najmłodsi adepci Beniaminka pokazali jaką radość daje futbol. Rozgrzewka trenera Marcina i dużo pięknej gry. Do tego fajne nagrody dla dzieciaków podpisane przez piłkarza FC Koeln Sławka Peszkę oraz słodkości.

Mini Turniej w kategorii Bambini ( 2007-2009 B)

Pomarańcze –Bordowi 1:0, Bali-Zieloni 1:1. Pomarańcze- Biali 3:0,

Bordowi-Zieloni 1:1, Pomarańcze – Zieloni 1:0, Bordowi- Biali 1:1.

Strzelcy goli:  4 – Jakub Niemiec, 2 – Czarek Chruściel, Michał Janik, Oskar Wawrzecki, 1 – Szymek Półchłopek, Kacper Kustroń.

Mini Turniej w kategorii U-7 ( rocznik 2007/08 A)

Biali – Pomarańcze 2:2 Zając Oskar 2 – Dubiel Remek, Węgrzyn Wiktor

Zieloni – Pomarańcze 0:2 Bolek Miłosz, Remek Dubiel

Zieloni –Biali 1:2 Kania Franek  – Zając Oskar 2

Turniej przygotowali i sędziowali: Grzegorz Raus, Marcin Maculski

Relacja trenera Glenia  – mini  turniej dla rocznika 2004 A

Celtic – Holandia 0:0, 2:1, 1:0

Szkocja – Holandia 0:1, 2:2, 0:1

Celtic – Szkocja  0:0, 1:2, 2:0

1.      Celtic 11 pkt , 2. Holandia 8, 3. Szkocja 5

Strzelcy goli: Gazda Aleks 4, Bęben Kamil 3, Maślak Nikodem, Jarosz Krystian, Słowik Patryk, Serwiński Szymek, Górka Szymek, Kozubal Antek, Winiarski Patryk – 1.

Grupa 2005 A i 2006 A – zagrała mecze towarzyskie przez MŚ  😆

fotki i filmiki przygotowane przez Pana Huberta Guzika  KLIKNIJ!

Zaprezentowały się drużyny Polski, Francji, USA i Włoch.  Turniej przygotował Robert Rachwał i pomagał mu asystent Patryk Jędrzejczyk.

Dodaj komentarz