PROFBUD CUP 2013: Akademia Piłkarska 21 – nowa jakość futbolu w Krakowie

AKADEMIA PIŁKARSKA 21

Po Beniaminku Krosno przedstawiamy drugą drużynę turnieju PROFBUD CUP 2013

Już nie tylko Wisła czy Cracovia szkoli na wysokim poziomie utalentowaną młodzież z Krakowa. Od 2009 roku prężnie działa Akademia Piłkarska 21 im. Henryka Reymana . Firmuje je znane dla kibiców futbolu w Polsce  trio Marek Konieczny – Tomasz Frankowski – Mirosław Szymkowiak.

Z mojej strony jako założyciela i koordynatora Szkółki Piłkarskiej Beniaminek mogę powiedzieć, że AP 21 dla Beniaminka zrobiło dużo dobrego. Mniejsze i większe rzeczy, które cieszyły i się o nich nie zapomina. W pewnym momencie naszej przygody w Beniaminku dostaliśmy szansę i ją wykorzystaliśmy. Tą szansą był turniej Euronadzieje 2011. Beniaminek był wówczas  „kopciuszkiem” wśród znanych polskich zespołów, nikt nas nie znał, ale pokazaliśmy się ze świetnej strony. Samo zaproszenie było dla nas niespodzianką. Jak się później  okazało duża w tym zasługa naszych kolegów z AP 21 Marka Koniecznego i Mirosława Szymkowiaka oraz zaangażowanych rodziców młodych piłkarzy na czele z Wacławem  Juszczakiem, którego pozdrawiamy. 

Wiadomo, że AP 21 kojarzy się z tymi bardzo znanymi osobowościami związanymi z futbolem w Polsce, którzy być może odwiedzą nas kolejny raz.  Liczymy na to 😆

Natomiast kolejni  trenerzy pokazuję bardzo dobrą pracę ze swoimi zespołami. W niedzielę 24.11 – drużyna AP 21 Rocznik 2004, czyli zespół, który zagra w turnieju PROFBUD CUP 2013 zdobyła srebrne medale w renomowanym turnieju Uhlsport Cup.

Akademia 21 wystąpiła w składzie: Ochoński Tomek, Głogowski Kamil, Rozmus Wojtek, Szymczyk Paweł, Obrzud Adrian, Kutermak Dawid, Wielecki Oskar, Bogusławski Marcel, Zaborowski Robert, Dzierżak Krzyś, Szułdrzyński Kacper, Wojtaszek Patryk, Tomasikiewicz Jaś, Skotnicki Jaś, Gaca Mateusz, Święch Łukasz
Trenerzy: Rafał Kotula, Marek Kohut

AP 21 KRAKÓW

Dodaj komentarz