Okiem koordynatora…

Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno od 2007 roku kiedy powstała , odniosła spore sukcesy na arenie ogólnopolskiej , co spowodowało, że mamy swoje miejsce na mapie futbolowej naszego kraju.  Cały czas podnosimy jakość szkolenia. Możemy pochwalić się liczną , profesjonalną, ale także  perspektywiczną kadrą trenerską. Rozpoczęliśmy zajęcia indywidualne z bramkarzami, dajemy szansę drużynie dziewcząt. Nasza strona internetowa jest doskonałym źródłem informacji o działalności Beniaminka. Myślę, że dajemy dużo radości dzieciom swoimi pomysłami, które systematycznie wcielamy w życie. Chcemy by Beniaminek Krosno miał swój styl. Dostajemy dużo ciepłych słów i życzliwych uwag od trenerów i rodziców drużyn z całej Polski. Jesteśmy docenianą i lubianą Szkółką Piłkarską, która funkcjonuje nie od dziś. Pasja dzieci, trenerów, rodziców, sympatyków Beniaminka dodaje dużo energii by cały czas się doskonalić.

Prowadzenie Szkółki Piłkarskiej na tym poziomie w którym się znaleźliśmy jest bardzo wymagające. Przypominamy, że mamy  już ponad osiemdziesięciu wychowanków. Cały czas szukamy rozwiązań by utrzymywać wysoki poziom. Informujemy, że od 2008 roku nie podnosiliśmy stawki za udział dziecka w zajęciach Szkółki. Kadra trenerska została powiększona by zajęcia były bardziej bezpieczne i profesjonalne. Dzieci są ubezpieczone. Opłaty za halę nie maleją, tylko rosną. Jednak zwiększyliśmy liczbę godzin treningowych w porównaniu z latami ubiegłymi. Wiadomo, zawsze może być lepiej.

Dlatego jesteśmy dumni, że ktoś to dostrzegł  i chce pomagać nam w realizacji wielu pomysłów. Mamy nadzieję, że te emocje sportowe będziemy budować jak najdłużej.  Logo partnera na biało-niebieskich koszulkach Beniaminka jest podziękowaniem za każde wsparcie, których nie brakowało, a z pewnością jeszcze wiele przed nami.  Głównym partnerem Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno jest  firma PROFBUD sp.  z o. o.

W grudniu czekają nas  niespodzianki. Będziemy informować Państwa o wydarzeniach na bieżąco.  Kiedy ktoś oddaje serce temu co robi, czasem może nie dostrzegać wszystkiego. Bo codziennie myśli o kolejnych wyzwaniach.  W styczniu 2014 roku odbędą się  zebrania z Rodzicami każdej grupy. Czekamy na Państwa pomysły.  Pamiętajmy, że czasami warto się dłużej zastanowić, spokojnie pomyśleć, z uśmiechem na twarzy spojrzeć na wiele spraw. Zakładając  Szkółkę myśleliśmy   o tym by każde dziecko mogło znaleźć w niej swoje miejsce. Z drugiej strony liczyliśmy , że w przyszłości wychowanek Beniaminka Krosno zagra w Reprezentacji Polski. Tego się trzymamy. Mieć swój styl, zasady, solidnie i systematycznie pracować  i dawać jak najwięcej radości.

 

Z wyrazami szacunku

 trener koordynator

Szkółki Piłkarskiej Beniaminek

Grzegorz Raus

Dodaj komentarz