PROFBUD – główny sponsor turnieju

O firmie

Profbud Sp. z o.o.  – Inwestor – młody,  dynamiczny, a  jednocześnie słynący z zamiłowania do detali i perfekcyjności w wykonaniu oraz stosujący wysokiej jakości materiały wykończeniowe i dbający o reprezentacyjny charakter każdej inwestycji.

Kierujemy się zasadą : Klient w sercu wszystkiego co robimy.

Klucze do serca Klienta i nasze wartości:

Odpowiedzialność

Budujemy naszą firmę poprzez skuteczne działania w określonych obszarach odpowiedzialności. Dbamy o efektywną i terminową realizację  zadań. Dążymy do ciągłego doskonalenia procesów w organizacji, co pozwoli nam podnieść efektywność naszej pracy.

Szacunek

Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Okazujemy empatię i zrozumienie Klientom i Współpracownikom. Akceptujemy różnorodność i czerpiemy zadowolenie z pracy zespołowej

Zaangażowanie

Jesteśmy ciekawi świata i otwarci na nowatorskie rozwiązania. Stosujemy niestandardowe i innowacyjne rozwiązania.  Nieustannie rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje.

Standard

Wykonujemy zadania zgodnie z określonymi standardami, działając z należytą starannością i rzetelnością, co przekłada się na wysoką jakość produktów oferowanych naszym Klientom.

Dodaj komentarz