Turniej Czterech Państw – wspaniałe chwile z futsalem w Krośnie. Nagrody dla Beniaminka

W dniach 16-19  listopada odbyły się mecze międzypaństwowe futsalu z udziałem reprezentacji Polski. Turniej Czterech Państw zgromadził na trybunach krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej tysiące kibiców dopingujących głównie biało-czerwonym. Była to świetna promocja Futsalu. Mecze transmitowała na żywo stacja Orange Sport. Krosno odwiedzili znakomici goście m.in. Roman Kosecki i Dariusz Dziekanowski.

Szkółka Piłkarska Beniaminek czynnie uczestniczyła w wydarzeniu sportowym. Dzieci z Beniaminka podczas każdego meczu wyprowadzały zawodników za ręce. Na trybunach widoczna była „cała rodzina”  Beniaminka Krosno. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i trenerom za zaangażowanie. Organizacyjnie spisaliśmy się na medal. Docenił to Prezes Podkarpackiego ZPN Pan Kazimierz Greń , trenerzy i zawodnicy Kadry Polski, którzy odwiedzili najmłodszych adeptów Beniaminka na treningu i podarowali nam koszulkę i piłkę z podpisami . Otrzymaliśmy również piękną statuetkę od Dyrekcji MOSiR w Krośnie za co bardzo dziękujemy.

IMG_8261

 

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała 3-5 (2-1) z Białorusią i zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Krośnie Turnieju Czterech Państw. Wcześniej Polska pokonała 4-1 Turcję i 13-1 Gibraltar.

Tabela:

1. Białoruś  3  9  23- 4
2. Polska   3  6  20- 7
3. Turcja   3  3  15-10
4. Gibraltar 3  0  2-39

 DSC_0432

http://www.podkarpackizpn.pl/

http://www.pzpn.pl/index.php/Reprezentacje/Pilka-halowa/Reprezentacja-A

 

 

 

Dodaj komentarz