Dużo goli w meczach towarzyskich Beniaminka – Rocznik 2005 i 2006

Czwartek 22 sierpnia to nie tylko mecze eliminacyjne Ligi Europy, ale przede wszystkim mecze towarzyskie naszego Beniaminka Krosno! Dwa roczniki Szkółki: 2005 i 2006 mogły zaprezentować się szerszej publiczności na Orliku w Krośnie i Rymanowie.

W Rymanowie rywalizowaliśmy z zaprzyjaźnioną Akademią  Aktiv Pro trenera Jęczkowskiego. Można być dumnym z postawy najmłodszych adeptów Beniaminka. Żywiołowy rocznik 2006 miał „parcie” na gole. Drużyna trenerów : Ali i Marcina nie zatrzymuje się na boisku w myśl zasady wszyscy atakują i wszyscy bronią. Co do bramkarza, to Karol Borowski może zastąpi w przyszłości Piotrka Hajduka. Dziewięć goli Mikołaja Moriaka ma swoją wymowę ( Mikołaj notuje w zeszycie wszystkie bramki w Beniaminku, według jego obliczeń to już około 140 bramki). Rocznik 2005 zagrał niezłe  zawody, cieszy kilka akcji, które były przemyślane oraz, że gole „rozłożyły się” na wielu zawodników.  Takich meczy musimy rozgrywać więcej bo chłopcy będą mieć więcej pewności siebie.

Akademia Aktiv Pro dopiero od niedawna zaczęła szkolenie, więc z szacunkiem obserwujemy szybkie postępy drużyn i ciekawe pomysły trenera Jęczkowskiego!

Na krośnieńskim Orliku rywalizowali w meczu towarzyskim również  zawodnicy z roczników 2005 i 2006. Tutaj też emocji nie brakowało. Przewaga fizyczna dawała jednak znać o sobie. Najważniejsze , że padały piękne bramki. Teraz czas na rocznik 2007 i młodsi

PS. Przez pomyłkę, nie został wpisany na mecz do Rymanowa – Kuba Michalski, za co przepraszamy zdolnego zawodnika Beniaminka 2005. Kuba pokazał sportową żyłkę i był najlepszym zawodnikiem  na Orliku w Krośnie !

 

Beniaminek Krosno 2005 – Akademia Piłkarska Aktiv Pro 12:1

Bramki: Bęben Kamil 3, Guzik Kuba 2, Lenart Mateusz 2, Kozłowski Jakub 2, Wacht Alan, Zbylut Patryk, Polak Filip – 1

Skład : Jarek Maciek, Guzik Kuba, Wnęk Szymon, Wacht Alan, Polak Filip, Zbylut Patryk, Lenart Mateusz, Bęben Bartek, Stachurski Kuba, Bęben Kamil, Kozłowski Kuba, Jastrzębski Szymon.

Beniaminek Krosno 2006  – Akademia Piłkarska Aktiv Pro 22:1

Bramki: Moriak Mikołaj 9, Czaplarski Patryk 4, Urbanik Franek 4, Aszklar Antek 2, Węgrzyniak Nikodem 2, Fiuk Miłosz 1

Skład : Aszklar Antek, Krzywda Dawid, Gębala Mikołaj, Moriak Mikołaj, Węgrzyniak Nikodem, Czaplarski Patryk, Urbanik Franek, Duplaga Kacper, Fiuk Miłosz, Borowski Karol.

MECZ TOWARZYSKI NA ORLIKU W KROŚNIE

Beniaminek 2005 – Beniaminek 2006   13-4

Bramki: Michalski Jakub 3, Korzeniowski Błażej 3, Miśkowiec Miłosz 2, Winiarski Patryk 2, Zych Kacper 1, Bajorski Patryk 1, Pojnar Paweł 1  oraz Szymon Gierlach 1, Aleksander Niepokój 1, Kubacki Tymon 1, Gabryś Smoleń 1

Beniaminek 2005: Pojnar Paweł, Zych Kacper, Mrozek Szymon, Michalski Kuba, Oskar Guzik, Korzeniowski Błażej, Winiarski Patryk, Miśkowiec Miłosz, Igor Grudziński, Krzyś Kumiega.

Beniaminek 2006: Maj Mateusz, Kubacki Tymon, Niepokój Aleksander, Pawlik Filip, Gierlach Szymon, Smoleń Gabryś, Marszał Mikołaj , Buczyński Kamil, Wożniak Bartosz, Magierowski, Solecki.

Trenerzy Rocznika 2005 w Beniaminku: Grzegorz Raus, Robert Rachwał

Trenerzy Rocznika 2006 w Beniaminku: Alicja Babczyńska-Raus, Marcin Maculski

 

Dodaj komentarz