Liga: Piękna wiosna biało-niebieskich!

W sobotę 16 czerwca na Euroboisku zagraliśmy ostatni ligowy mecz. Podtrzymaliśmy fantastyczną passę na wiosnę. Wygraliśmy wszystkie jedenaście meczów II rundy rozgrywek. Ten wyczyn pozwolił nam sięgnąć po historyczne zwycięstwo w I lidze podkarpackiej młodzików. To wielki sukces młodych chłopaków z Krosna, Zręcina, Świerzowej, Lubatówki, Rymanowa, Iwonicza, Targowisk, Jabłonicy Polskiej, Odrzykonia i Głowienki.  Dokładnie tak, tylko i wyłącznie dzięki pasji młodych adeptów futbolu i poświęceniu rodziców, którzy przez kilka lat, a niektórzy dokładnie pięć – zwarci i gotowi, dopingujący swoje pociechy i finansowo wspomagający wszelkie wyjazdy na turnieje – wierzyli trenerom, że ta praca idzie ku dobremu. Tak się stało. Minęło kilka lat. Nasi chłopcy pokazali charakter i talent. Uważam, że warto było! I dalej warto to robić. Drużyna rocznika 1999 Darka Liany  ma swoje bardzo dobre momenty. Rocznik 2000 pod okiem trenera Adamiak da wiele radości swoim sympatykom. Rocznik 2001 pod moim okiem, przy większej pracy może stworzyć ciekawy team. Dalej idą następni…Mimo wszystko uważam, że taki sezon jak ten ciężko będzie powtórzyć. Ci chłopcy kiedyś się jeszcze spotkają. Ze swojej strony mogę dzisiaj uczciwie powiedzieć, że wiele osób mówi mi, żebym inwestował w piłkę seniorską , gdzie większy splendor i pieniążki. Z całym szacunkiem – chwile i emocje, które dają mi Cichonik, Knapik, Trybusik i spółka oraz zagorzali kibice w barwach wiadomo jakich – to jest to z czego się nie rezygnuje. Będą trudne dni i gorsze chwile, ale przeżyjemy to wszystko i pokażemy dobry futbol na arenach całego kraju i nie tylko!

PS. Chłopaki w poniedziałek o 17.00 na Euro Boisku trening!!!

Beniaminek – Polonia Przemyśl 3-0 (1-0)

Bramki: Trybus (9), Litarowicz (43), Jurczak (49)

Beniaminek:  Kandefer – Zawitkowski, Zajdel, Litarowicz, Jurczak – Prętnik, Sajdak – Cichoń, Knap, Trybus – Kowalski oraz Kisser, Kozioł, Kasprzyk, Dziura, Górka, Latkiewicz, Półchłopek D, Półchłopek K, Moskal, Długosz, Biernacki. Trener Raus

Liczby dnia: 22 mecze 59 punktów 19 wygranych 2 remisy 1 porażka bramki: 83-5…to mówi wszystko…ale liczby liczbami – najważniejsza jest jakość gry chłopaki!!!

Dodaj komentarz