Piknik z Beniaminkiem – 5-lecie Szkółki!

NIEDZIELA – 3 CZERWIEC 15.30 – 20.00 EURO BOISKO MOSiR ul. BURSAKI

Tak to już 5 lat istnienia Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno. Warto było ją założyć, ponieważ pięknych chwil, które przeżyliśmy nie da się zapomnieć i nikt nam ich nie odbierze. Pierwsi absolwenci Szkółki już reprezentują Karpaty MOSiR Krosno. Mamy w swoich szeregach medalistów Mistrzostw Polski oraz wiele znakomitych turniejów za sobą. Godnie reprezentujemy Miasto Krosno a każdy szanujący się trener, kibic, zawodnik  wie, że na Podkarpaciu jest taka skromna Szkółka Beniaminek, która lubi sprawiać niespodzianki i wygrywać z najlepszymi w Polsce. Z drugiej strony dajemy radość tym najmłodszym oraz dzieciom, które chcą się po prostu wyżyć po zajęciach w szkole i spędzić czas z rówieśnikami, którzy mają podobne zainteresowanie – futbol w całym tego słowa znaczeniu. Łączymy ludzi – to jest bardzo ciekawy aspekt działalności  Beniaminka.  Piłka nożna to piękny sport. Pięć lat Beniaminka przypada w 2012 roku tuż przed Euro w Polsce. Rok bardzo udany dla nas.

 

W niedzielne popołudnie cała „biało-niebieska” rodzina spędziła udanie czas podczas  pikniku z okazji 5-lecia Beniaminka. Były mecze z udziałem naszych absolwentów, pokazał się każdy rocznik Szkółki, także najmłodsze dzieciaki. Zagrali rodzice. Były konkursy i dużo nagród. Pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów z rocznika 2000. Odwiedzili nas goście. Był Marek Fundakowski, który przeprowadził rozgrzewkę dla dzieci i rozdawał autografy. Patryk Fryc, aktualny reprezentant kraju w kategorii U-19 odbył trening z zawodnikami oraz odpowiadał na szereg pytań. Przekazał wybranemu przez trenerów – zawodnikowi – koszulkę I-ligowej Floty Świnoujście – gdzie teraz występuje z autografami piłkarzy. Rodzice przygotowani byli doskonale. Był grill. Można było skosztować przygotowanych ciast i innych wypieków. Kto nie był, niech żałuje. Takie imprezy trzeba powtarzać!

PS. Dziękujemy Panu Józefowi Jędrzejczykowi za ufundowanie koszulek z logo PGNiG Technologie – Naftomontaż Krosno. W poniedziałek był debiut z Siarką .

 


 

Dodaj komentarz