Danone Cup: Finał Krajowy – Beniaminek z nagrodą Fair Play!

Beniaminek Krosno pokazał się z bardzo dobrej strony w turnieju Danone Cup – uznawanym przez fachowców  – nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w kategorii U-12. Pokonaliśmy markowe zespoły, a piłkarsko nie mamy się czego wstydzić. Dziwny system rozgrywek nie pozwolił nam grać o wyższe miejsca. Docenili nas organizatorzy, trenerzy i zawodnicy innych zespołów. Otrzymaliśmy nagrodę Danone Nations Cup Polska – FAIR PLAY! Możemy być dumni  z naszych chłopaków, którzy rozreklamowali Krosno i Szkółkę bardzo mocno i to już nie pierwszy raz! W roku 2012 jesteśmy w 16-tce najlepszych drużyn w Polsce!!! To największy sukces sportowy rocznika 2000 w historii Szkółki. W momencie zakończenia edukacji w Beniaminku tak cenny!

Beniaminek – SMS Łódź 0-0 karne 2-3

PS. Jak dziwny był to regulamin, niech świadczy fakt że Korona Kielce zajęła 3 miejsce w turnieju, a  nie wygrała meczu w regulaminowym czasie. Wygrywała po karnych.