Liga Podkarpacka: Beniaminek – Igloopol Dębica 3-1

Krosno 15.04.2012 Euro Boisko

BENIAMINEK KROSNO – IGLOOPOL DĘBICA 3-1 (2-1)
Bramki: Cichoń (7 – karny), Trybus (16), Sajdak ( 53)

Beniaminek:

Bieszczad (Kandefer) – Zawitkowski (Półchłopek D),  Dziura Arek, Zajdel Radosław (Kasprzyk ), Jurczak – Prętnik Bartosz (Jurek ) Cichoń, Sajdak  –  Półchłopek K (Kowalski)  Trybus (Moskal) , Knap ( Latkiewicz) Trener: Raus

Zasłużone zwycięstwo odnieśli w niedzielne popołudnie młodzi zawodnicy Beniaminka. Bramka stracona już na początku spotkania nikogo nie podłamała, wręcz przeciwnie szybko odrobiliśmy straty i wyszliśmy na prowadzenie. W całym spotkaniu mieliśmy o wiele więcej sytuacji do zdobycia gola. Igloopol postawił twarde warunki pokazując charakter z czego przecież słynie. Bramka Przemka Sajdaka była ozdobą meczu. Naprawdę pierwsza klasa ( coś w stylu bramki Rudnevsa z Juventusem). Może i gra nie była dziś olśniewająca, ale nie zawsze na obiad jest schabowy. W dobrym nastroju pracujemy dalej. Kolejnym ligowym przeciwnikiem będzie Ekoball Sanok ( 23.04 w Sanoku).

PS. Trzy sprawy: Brawo dla podopiecznych trenera Liany ( cenne zwycięstwo z bardzo mocnym Igloopolem 99). Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia – dla siostry Kacpra Moskala i dziękujemy za pyszne ciastka od jego rodziców. Po trzecie: w poniedziałek nie ma treningu ( zajęte Euro Boisko), więc spotykamy się na Orliku we wtorek.

Dodaj komentarz