Beniaminek Mal – Bud 1 Cup 2011

Piknik piłkarski z Beniaminkiem, bo tak trzeba nazwać turniej Beniaminek Mal-Bud 1 Cup 2011 był wspaniałą promocją futbolu na TAK. Dzisiaj w Hali GOSiR w Jedliczu podsumowaliśmy wspaniały rok dla naszej Szkółki. Turniej, który przeprowadziliśmy w formie Mini-Euro dostarczył sporo emocji. Wygrali Włosi pokonując w finale Niemców, czy tak będzie w prawdziwym Euro ? Dowiemy się w czerwcu 2012 roku.  Celem imprezy było również lepsze zintegrowanie się społeczności związanej z Beniaminkiem. Na trybunach i w bufecie nie brakowało rodziców i przyjaciół Szkółki. Rodzice jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Pyszne ciasta, sałatki i inne smakołyki  i piękny TORT w kształcie herbu Szkółki – szacunek! Mecz z ich udziałem dostarczył także ogromnych wrażeń, bo rywalizacja była bardzo zacięta. Punktem kulminacyjnym było oczywiście ogłoszenie wyników Plebiscytu na Najlepszego Zawodnika i Odkrycie w roku 2011 w Beniaminku. Napięcie było do samego końca.

Podziękowaliśmy również naszym gościom. Człowiekiem Roku w Szkółce Piłkarskiej Beniaminek został Pan Paweł Malinowski z Firmy Mal-Bud 1. Jego wsparcie w końcówce roku było nieocenione i liczymy, że nasza współpraca w tak ważnym roku 2012 – będzie jeszcze bardziej owocna. Dziękujemy! Pan Marek Sokół – Dyrektor Sportowy klubu Partyzant Targowiska, właściciel sklepu DYNAMIC – to osoba, której cenne rady i pomysły – pomagają nam w lepszym funkcjonowaniu Szkółki. Pan Józef Jędrzejczyk – to najlepszy przyjaciel Beniaminka od początku jego istnienia. Jest z nami na dobre i na złe. Podziękowaliśmy również za współpracę Prezesowi Karpat – Panu Michałowi Habratowi, któremu życzymy, żeby za rok w Krośnie była II liga. Dziękujemy za promocje Beniaminka – Panu Wojciechowi Frydrychowi z firmy BWI. Pan Goleń – Tato Marcina – ufundował oryginalną piłkę  na Euro 2012. Wielką rolę w promocji Szkółki odgrywa również krosnieński portal sportowy – Sportkrosno.pl oraz  dziennikarz Tygodnika Podkarpacie – Pan Bogdan Hućko. Dyrektor MOSiR w Krośnie – Pan Antoni Dębiec również pomaga nam w lepszym działaniu i promowaniu futbolu w Krośnie. Piękne patery Beniaminka ufundowane przez firmę Villa Glass Studio możemy wręczać na najważniejszych imprezach w Polsce. Można by tak wymieniać i dziękować dłużej.

WIELKIE DZIĘKI DLA KAŻDEGO – KTO PRZYCZYNIŁ SIĘ, ŻE ROK 2011 DLA SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ BENIAMINEK KROSNO BYŁ TAK UDANY. DLA MŁODYCH PIŁKARZY i ICH RODZICÓW NIE MUSIMY MÓWIĆ JAKI MAMY SZACUNEK. MY TRENERZY SWOJE OBOWIĄZKI CHCEMY WYKONYWAĆ JAK NAJLEPIEJ. BENIAMINEK KROSNO TO SZKÓŁKA NIEZWYKŁA!

Proszę Państwa takie nagrody jakie dzisiaj mogliśmy wręczać młodym piłkarzom to było to! Za pierwsze miejsce w Plebiscycie buty piłkarskie ADIDAS , które wręczył i sam ufundował – talent piłkarski z Krosna – obecnie piłkarz Lechii Gdańsk Jakub Popielarz. Druga pozycja to piękny obraz z autografem jednego z najlepszych polskich piłkarzy ostatnich lat – Jerzego Dudka, który przygotował Karol Kustroń – założyciel strony internetowej Beniaminka. Autograf na zdjęciu  piłkarza West Ham United – Luisa Jimeneza, komplet piłkarski JOMA, szaliki, mnóstwo słodyczy i piękne puchary i statuetki, które przygotował Marek Sokół – robiły wrażenie.

JEDNYM SŁOWEM UDANY DZIEŃ Z BENIAMINKIEM!

 

 

 

 

 

MINI EURO – BENIAMINEK MAL-BUD 1 CUP 2011

GRUPA A

POLSKA – NIEMCY 0-2

HOLANDIA – PORTUGALIA 0-2

POLSKA – HOLANDIA 0-2

NIEMCY – PORTUGALIA 2-1

POLSKA – PORTUGALIA 0-1

NIEMCY – HOLANDIA 1-1

 

GRUPA B

HISZPANIA – WŁOCHY 0-0

FRANCJA – ANGLIA 0-1

HISZPANIA – FRANCJA 0-3

WŁOCHY – ANGLIA 2-1

HISZPANIA – ANGLIA 0-1

WŁOCHY – FRANCJA 1-0

 

FAZA FINAŁOWA:

MECZ O 7 MIEJSCE

POLSKA – HISZPANIA 2-0

MECZ O 5 MIEJSCE

HOLANDIA – FRANCJA 1-1 karne 2-0

MECZ O 3 MIEJSCE

PORTUGALIA – ANGLIA 2-3

FINAŁ

NIEMCY – WŁOCHY 0-1

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. WŁOCHY

2. NIEMCY

3. ANGLIA

4. PORTUGALIA

5. HOLANDIA

6. FRANCJA

7. POLSKA

8. HISZPANIA

 

Strzelcy goli:

4 – Mikosz Sebastian

3 – Kasprzyk Bartosz, Biernacki Kamil

2 – Latkiewicz Wiktor,  Jakubus Bartłomiej, Sajdak Przemysław, Kozubal Antek,

1 – Marszałek Kacper, Głowacki Dawid,  Długosz Dawid, Kordasiewicz Mikołaj, Węgrzyn Dawid, Półchłopek Dawid, Knap Karol, Trybus Łukasz, Kandefer Michał, Czernij Kamil, Zawitkowski Wiktor, Polar Krystian, Guzik Kacper

 

Najlepszy zawodnik turnieju – Antek Kozubal

Najlepszy bramkarz turnieju – Kacper Bieszczad

Najmłodszy zawodnik – Sebastian Bienia

Sędziował: Sławomir Kielar

 

Dodaj komentarz